Medarbejdere

Account Managers

 

Industri

Armina Egrlic
Armina Egrlic

Junior Account Manager

Område: Industri Østjylland

Team: Bo Thomsen

Tlf.: 72 14 91 37 armina.egrlic@dssmith.com
Bent K. Thomsen
Bent K. Thomsen

Account Manager

Område: Industri, Syd & Sønderjylland

Team: Jesper Larsen

Tlf.: 72 14 95 65 bent.k.thomsen@dssmith.com
Henning Skovgaard
Henning Skovgaard

Account Manager

Område: Industri, Syd. & Sønderjylland

Team: Birgit Møller

Tlf.: 72 14 91 95 henning.skovgaard@dssmith.com

 

FMCG

Jens Sørensen
Jens Sørensen

Key Account Manager

Område: FMCG, Mejerier

Team: Marian Andersen

Tlf.: 72 14 91 09 jens.sorensen@dssmith.com
Vivi Nørgaard
Vivi Nørgaard

Account Manager

Område: FMCG, Sønderjylland & Fyn

Team: Ina Outzen

Tlf.: 72 14 95 95 vivi.norgaard@dssmith.com

 

Industri

Thomas Due
Thomas Due

Sales Manager

Område: Industri, Sjælland, Fyn & Jylland

Team: Anne Klitgaard & Ulla Bergendorf

Tlf.: 72 14 95 40 thomas.due@dssmith.com
Brian Føhns
Brian Føhns

Account Manager

Område: Industri, Nordsjælland & Bornholm

Team: Heidi Vesterlund & Ulla Bergendorf

Tlf.: 72 14 95 41 brian.fohns@dssmith.com
Peter Moberg
Peter Moberg

Account Manager

Område: Industri, Fyn & Vestsjælland

Team: Tenna Sigvardt

Tlf.: 72 14 95 19 peter.moberg@dssmith.com
Peter Smith
Peter Smith

Account Manager

Område: Industri, Nordsjælland

Team: Pia Hansen

Tlf.: 72 14 95 18 peter.smith@dssmith.com
Pia Desezar
Pia Desezar

Account Manager

Område: Industri, Vestegnen, Østsjælland, Lolland/Falster, København

Team: Charlotte Rundqvist, Tenna Sigvardt

Tlf.: 72 14 95 14 pia.desezar@dssmith.com

 

FMCG

Per Sørensen
Per Sørensen

Account Manager

Område: FMCG, Sjælland

Team: Lone Nonboe, Ulla Bergendorf, Charlotte Rundqvist

Tlf.: 72 14 91 93 per.sorensen@dssmith.com
Morten Johansen
Morten Johansen

Account Manager

Område: FMCG, Sjælland

Team: Ulla Bergendorf, Charlotte Rundqvist

Tlf.: 72 14 90 02 morten.johansen@dssmith.com

Du kan oprette et login til webshoppen, så kan vi huske dig til næste gang. Et login giver også mulighed for at vælge fremsendelse af faktura frem for anvendelse af betalingskort.

Opret login