Medarbejdere

Kundeservice

 

Industri

Ann Pedersen
Ann Pedersen

Salgsassistent

Område: Industri, Vestjylland

Team: Peter Bruun, Hans Henrik Madsen

Tlf.: 72 14 91 21 ann.g.pedersen@dssmith.com
Birgit Møller
Birgit Møller

Salgsassistent

Område: Industri, Sønderjylland

Team: Henning Skovgård

Tlf.: 72 14 91 35 birgit.moller@dssmith.com
Jesper Larsen
Jesper Larsen

Salgsassistent

Område: Industri, Syd og Sønderjylland

Team: Bent Thomsen

Tlf.: 72 14 95 61 jesper.larsen@dssmith.com
Tanya Greffel
Tanya Greffel

Salgsassistent

Område: Industri

Team: Rene Nikolaj Andersen & Peter Bruun

Tlf.: 72 14 91 33 tanya.greffel@dssmith.com

 

FMCG

Inge Matsen
Inge Matsen

Salgsassistent

Område: FMCG, Slagterier

Team: Benny Olesen

Tlf.: 72 14 91 16 inge.matsen@dssmith.com
Jane Laursen
Jane Laursen

Teamleder

Område: FMCG, Midt- & Vestjylland

Team: Vivi Nørgaard

Tlf.: 72 14 91 15 jane.laursen@dssmith.com
Lotte Duch
Lotte Duch

Salgsassistent

Område: FMCG, Nordjylland

Team: Kenneth Hansen

Tlf.: 72 14 91 19 lotte.duch@dssmith.com

 

Industri

Heidi Vesterlund
Heidi Vesterlund

Salgsassistent

Område: Industri, Nordsjælland & Bornholm

Team: Brian Føhns

Tlf.: 72 14 95 33 heidi.vesterlund@dssmith.com
Jeanne Hansen
Jeanne Hansen

Salgsassistent

Område: Industri, København

Team: Benny Skjoldborg

Tlf.: 72 14 95 02 jeanne.hansen@dssmith.com
Pia Hansen
Pia Hansen

Salgsassistent

Område: Industri, Nordsjælland

Team: Peter Smith

Tlf.: 72 14 95 12 pia.hansen@dssmith.com
Tenna Sigvardt
Tenna Sigvardt

Salgsassistent

Område: Industri, Sjælland

Team: Peter Moberg, Pia Desezar

Tlf.: 72 14 95 05 tenna.sigvardt@dssmith.com

 

FMCG

Lone Nonboe
Lone Nonboe

Salgsassistent

Område: FMCG, Sydsjælland

Team: Per Sørensen

Tlf.: 72 14 95 09 lone.nonboe@dssmith.com
Ulla Bergendorff
Ulla Bergendorff

Salgsassistent

Område: FMCG, Nordsjælland

Team: Per Sørensen, Morten Johansen

Tlf.: 72 14 95 10 ulla.bergendorff@dssmith.com

Du kan oprette et login til webshoppen, så kan vi huske dig til næste gang. Et login giver også mulighed for at vælge fremsendelse af faktura frem for anvendelse af betalingskort.

Opret login